O nas

Zapraszamy do współpracy

fotofirma

Firma VAS została założona w 1997 roku. Tworzą ją ludzie nastawieni na jak najlepsze zaspakajanie potrzeb klientów. Produkujemy wypukłe naklejki 3d wykonane na magnesach lub w wersji tradycyjnej - to doskonały pomysł na reklamę twojej firmy. Długoletnie doświadczenie i ciągłe poszerzanie naszego asortymentu oraz doskonalenie procesu produkcyjnego sprawiło, że coraz więcej naszych produktów znajduje uznanie wśród nabywców na rynkach zagranicznych.

Produkty naszej firmy oparte są na najlepszych komponentach wiodących światowych firm, co sprawia, że ich jakość zadowoli każdego klienta i otworzy drogę do indywidualnego designu Twoich naklejek.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą

 

Naklejki 3D

Naklejki wypukłe 3D są nie tylko efektywnym sposobem reklamy ale również oznakowania własnych produktów.

 

Więcej
 

Napisy i znaki 3D

Dzięki precyzyjnym urządzeniom wykonanie napisów nie stwarza dla nas żadnych problemów. Technika 3D doskonale prezentuje się przy pojedynczych literach jak i całych ciągach liter.

Więcej
 

Naklejki performance 3D

Połączenie techniki performance z techniką 3D daje doskonałe efekty wizualne. Dodatkowo elementy przetłoczenia są zabezpieczone przed ewentualnym odkształceniem co daje nam trwałość naklejki do kilkudziesięciu lat.

Więcej
 

Upominki 3D

Wszystkie powyższe techniki wykorzystujemy na upominkach reklamowych takich jak: breloczki, notesiki na lodówkę, zakładki do książek, wpinki do ubrań itp.

 

Więcej
 

Etykiety i znaki magnetyczne

To doskonałe rozwiązanie dla oznaczeń czasowych np. reklama na samochodzie, a także dla elementów reklamowych montowanych do podłoży metalowych np. magnesy na lodówkę.

 

Więcej
 

Etykiety plombowe

Dzięki specjalnej technice kruszenia nie pozwalającej na oderwanie etykiety w całości, lub pozostawaniu śladu na podłożu oraz uszkodzeniu etykiety przy próbie zerwania- etykiety plombowe stanowią doskonały system zabezpieczeń.

Więcej
 

Etykiety znamionowe PVC

Etykiety znamionowe o bardzo długiej żywotności, produkowane na grubej foli o podwyższonej adhezji, zalaminowana techniką na zimno- wszystko to powoduje, że jest ona tańszą i trwalszą alternatywą dla powszechnie stosowanych blaszek aluminiowych.

Więcej
 

Napisy i znaki wycinane

Napisy i znaki firmowe stają się bardzo estetyczną i ciekawą formą prezentowania produktu i firmy.

 

 

Więcej

 

Etykiety z foli PVC

Dzięki zastosowaniu techniki sitodruku oraz foli najwyższej jakości proponujemy etykiety o bardzo szerokiej gamie zastosowań, we wszelkich kombinacjach kolorystycznych oraz o różnej w zależności od zastosowań sile adhezji z podłożem.

Więcej

 

 

Foto Mozaika 3D

Jak zamówić? 1. Wybieramy dowolne foto lub grafikę z strony Fotolia.pl 2. wysyłamy numer wybranej "grafiki" na maila vipauto@vipauto.com.pl 3. Po uzgodnieniach gotowa fototapeta jest dostarczona do Państwa domu ( w okolicy dowóz gratis!!)

Więcej
 

Rejestracyjne ramki reklamowe

Wypukłe naklejki aplikowane na ramki rejestracyjne nadają im exkluzywnego charakteru i dodają wartości eksponowanej marce lub logo. Do nabycia wraz z ramką lub jako osobna naklejka.

 

Więcej

 

 

Galeria

Fotografie wybranych produktów

 

Polecamy

Polecamy inne nasze strony

  • 3l
  • 2l
 

Aktualne promocje

Sprawdź aktualne promocje

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami

VAS

Księginki 17, 63-140 Dolsk

 
Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 (61) 28 25 102
tel./fax +48 (61) 28 25 103
VAS Księginki 17, 63-140 Dolsk
how to create google map api key

 

stopkagrant

Grantobiorca: VAS SP. CYWILNA Skarbek, Mąkowski Wartość grantu: 70 605,99 PLN wsparcie udzielone w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Poddziałanie 1.5.2 Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu.